Škola masáží a osobnostního rozvoje

Kurzy

Zde najdete seznam všech kurzů s popisem jejich obsahu. Pro získání masérského certifikátu Tantralife je potřeba projít celý výcvik skládající se z pěti certifikačních kurzů o stoupající odbornosti. Naproti tomu jednodenní workshopy jsou nezávislé, ty náročnější již vyžadují částečné znalosti. Nabídku individuální výuky, léčení a konzultací najdete ve složce Služby.

CHCETE SE STÁT TANTRICKÝM MASÉREM?

V boxech níže je přehled toho, co se na kurzech učí. Ke každému kurzu můžete poslat pomocí formuláře Poptávku s dotazem nebo rovnou Rezervaci.

Lektoři-kurzů-tantry

Škola tantrické masáže sestává z 5 navazujících dílů:

  1. Tělo miluje dotek
  2. Šiva a lingam masáž - umění masáže pro muže
  3. Šakti a joni masáž - specifika a principy masáže žen
  4. Kouzlo 4. dimenze
  5. Tělo je chrám duše

Data konání zobrazíte kliknutím na Číst více nebo v Kalendáři.

Těšíme se na Vaše přihlášky.

Tělo miluje dotek

Přijďte se s námi naučit Rituál tantrické masáže - umění doteku a užít si jeho přijímání i dávání. Tento první díl kurzu je určen všem, zveme začátečníky i mírně pokročilé, páry i jednotlivce.

Pokud se zajímáte o kurz profesně, pak je vhodné mít zkušenosti s masírováním.

Bez absolvování dílu 1 není možné vstoupit do další fáze výcviku

Šiva a lingam masáž

Tento víkendový seminář bude věnován specifikům masáže muže, ale na své si přijdou i ženy, jak při objevování zón na těle šivy (muže) tak při přijímání masáže. Hlavní večerní program bude věnován mužům.

Budete se učit dávat a přijímat doteky nejen v roli masérů, ale také proto, abyste mohli získané vědomosti a zkušenosti využít v běžném životě, ve vztahu. Zaměříme se i na vaše vnímání, prožívání a sdílení.

Šakti a joni masáž

Pojďte se s námi naučit umění jak naladit a potěšit ženu.

Tento víkendový seminář bude věnován specifikům masáže ženy a intimní masáži, které bude věnován hlavní večerním program.

Muži zde mají jedinečnou příležitost pochopit, jak se žen dotýkat a jak odlišný je jejich svět. Sami si rovněž vychutnají svou intimní masáž.

Kouzlo 4. dimenze

Ve 4. díle školy se můžete těšit mimo jiné i na tato témata:

  • Tantrická Korunní masáž 4.dimenze
  • Tantrická masáž jako profese - dozvíte se o pravidlech, hranicích a o mnohém dalším.
  • Vnoříte se do pokročilých technik intimní masáže muže a ženy.
Tělo je chrám duše

Závěrečný díl školy tantra masáží je věnován léčebným intimním masážím, rozšířenému orgasmu a Kašmírské nebo Tao masáži. Účastníci, kteří úspěšně složili praktickou i teoretickou zkoušku a mají hotové supervize budou slavnostně certifikováni.

Tělo Bohyně

Půldenní workshop pro ženy, v němž se naučíte překrásnou meditativní masáž, která vás vrátí k vašemu celistvému a pozitivnímu pohledu na vaše tělo.

Olejová masáž v tantře

Máte již základy klasické masáže? To je výborné! V tomto půldenním kurzu vás naučíme, jak je přizpůsobit plynutí tantrické masáže.

Kašmírská masáž a RSO

Volný díl loňské školy tantra masáží, kde budeme prohlubovat naučené techniky a nově se naučíme Kašmírskou masáž a Body to body masáž.