Škola masáží a osobnostního rozvoje

Časté dotazy

Nemám partnera/ku, mohu přijít na kurz?

Ano. Systém je takový, že jakmile se přihlásíte a pošlete zálohu, máte místo zajištěné a ihned vás spárujeme s dalším single účastníkem. Neznamená to však, že budete celý kurz muset cvičit spolu. Páry se tvoří náhodně a masážní partnery střídáme.

Pokud jste partnerský pár nebo si přivedete partnera/ku platí pro vás cena pro pár.

Nemohu se účastnit některého z dílů, co mám dělat

Je vždy nutné se zúčastnit prvního dílu. Ani odchod ve 2.+3. díle není vůbec žádoucí, protože se v nich vyučují tantrické intimní masáže a váš odchod naruší běh celého kurzu. Navíc si kurzisté rádi v tomto páru masáž vrací. Je lepší, když můžete vyhradit čas pro všech 5 dílů.

V případě, že by nemohli všichni účastníci ve vypsaném termínu, po dohodě s lektory je možné termín kurzu přesunout.

První díl je možné výjimečně absolvovat formou individuální za poplatek.

Jak je to s přespáním?

Kurzy organizujeme většinou v Praze, v prostoru je možné přespat za poplatek od 200 - 400 korun, dle požadavků pronajímajících. Nutné si vzít s sebou vlastní spacák a hygienické potřeby.

Pokud jsou kurzy mimo Prahu, pak je přespání zajištěno všem. Vedle ceny kurzovného si pak platíte nocleh a celodenní stravu.

Jak je to s jídlem?

Při kurzech organizovaných v Praze máme delší polední pauzu na sobotní oběd.

Večeře a svačiny si přineste s sebou. Kurz nemá dlouhé přestávky, pouze 1 hlavní na jídlo. V neděli kurz končí mez 13 - 14 hodinou, pak se můžete jít naobědvat.

Musím být na kurzu nahý/á?

Určitě ne! Vezměte si pohodlné bavlněné oblečení a ženy sukně. Více triček je určitě na místě. S nahotou se pracuje postupně a pouze při masážích. Dle mých zkušeností od 3. dílu již nikdo nahotu neřeší, naučíme se ji brát jako přirozenou věc a většinou jsme oblečeni do lungí.